موبایل غرب
***با عرض پوزش به دلیل یکسری مشکلات تا 2 هفته قادر به بروزرسانی و پاسخگویی به سوالات نیستم***
 

Imagic5

امروزه نرم افزارهای بسیاری را برای ویرایش و مدیریت بر عکس ها می توان مشاهده نموده که توسط شرکت های تولید کننده برنامه های گرافیکی طراحی و ساخته می شوند. هر یک از این نرم افزارها در واقع به منظور خاصی طراحی می شوند. ابزارهای ویرایش عکس ، برنامه های تبدیل فرمت عکس ، ابزار ساخت آلبوم های عکس دیجیتالی ، نرم افزارهای مدیریت و نگهداری عکس و ... . تمامی این امور وظیفه هر یک از این نرم افزارها می باشد.

در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که وظایف شده در برنامه های بالا به عنوان ویژگی های آن در قالب یک برنامه محسوب می شوند.

 

STOIK Imagic  نام نرم افزاری قدرتمند با ویژگی های بسیار زیاد در زمینه مدیریت ، نگهداری ، ویرایش عکس می باشد. در این برنامه کاربر می تواند با استفاده از ابزارهای بسیاری متنوع و مختلف موجود هرگونه عملیات ویرایشی را بر روی عکس ها انجام دهد. همچنین از ویژگی های برتر دیگر این برنامه می توان به ابزار ساخت آلبوم های عکس حرفه ای اشاره نمود که به کمک آن کاربر می تواند عکس ها را به صورت یک آلبوم کامل زیبا با ویژگی های خاص طراحی نماید. این نرم افزار محصولی از شرکت STOIK Software می باشد.

 

برخی از ویژگی های موجود در این نرم افزار:

- دارای ابزار حرفه ای سازماندهی عکس ها

- دارای ابزار جستجوی حرفه ای برای یافتن یک عکس با فیلترهای متفاوت

- دارای ابزار ویرایش عکس

- قابلیت تبدیل فرمت تصاویر

- دارای ابزار ساخت آلیوم های عکس دیجیتالی

- توانایی رفع مشکلات موجود بر روی عکس ها

- دارای ابزار ویرایشی red-eye حرفه ای برای رفع مشکل قرمزی چشم در عکس های دیجیتال

 و ... .

 
آرشیو وبلاگ
آمار وبلاگ
تعداد بازدیدکنندگان: 49361